Загалом у листопаді опрацьовано 30 запитів на публічну інформацію, з них один дублетний, десять повторних.29 запитів подані фізичними особами, один — юридичною (ГО).

5 запитів надійшло з Вознесенського району, 11 — з Миколаєва, по одному — з Києва, Кіровоградської, Луганської областей, Баштанського, Казанківського, Кривоозерського, Новоодеського районів, 7 — без визначеного регіону.Сім запитів надійшло поштою, 22 — електронною поштою, один — персонально.

Управління землеустрою та охорони земель було залучено до розгляду 23 запити, юридичне управління — 2 запити, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 4 запити, фінансове управління — 1 запит, сектор запобігання та виявлення корупції — 1 запит, відділ у Баштанському районі — 2 запити, відділ у Казанківському районі — 1 запит. Запитувачів цікавило:

– статистика заходів із запобігання та виявлення корупції;

– план заходів з інвентаризації земель;

– відомості про земельні ділянки, в тому числі за графічними матеріалами,  склад угідь земельної ділянки, правомірність її використання;

– копії організаційних і розпорядчих документів Головного управління, в тому числі щодо розпорядження сільськогосподарськими землями і відповідних наказів,  копій вхідних документів, карток адміністративних послуг, листування зі ЗМІ та журналістами;

– наявність та переліки вільних земельних ділянок за різними критеріями.

Для порівняння, у листопаді 2019 року опрацьовано 48 запитів на публічну інформацію, з них чотири дублетних, п’ять повторних. 45 запитів подані фізичними особами, 3 — юридичними (ГО, ПСП, БФ).

У листопаді 2018 року опрацьовано 24 запити на публічну інформацію, з них один дублетний, три повторні. 23 запити подані фізичними особами, 1 — юридичною (ЗМІ). А за листопад 2017 року опрацьовано 12 запитів на публічну інформацію, з них жодного дублетного, 1 — повторний. 8 запитів — подані фізичними особами, 4 — юридичними (ЗМІ, ТОВ).

Усі відповіді на запити надано у строки, передбачені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Ознайомитися з тематикою запитів з початку року можна за посиланням.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.