За жовтень поточного року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 27 запитів на отримання публічної інформації, з яких 25 запитів були подані фізичними особами, 2 – юридичними.

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. За звітний період 25 запитів надійшло електронною поштою, 2 – персонально.

За змістом запити стосувалися інформації про наявність сертифікованих спеціалістів-геодезистів у штаті Головного управління; тендери з інвентаризації земель сільгосппризначення та наявність коштів на її проведення; отримання присадибної земельної ділянки та державного акту на земельну ділянку у садовому товаристві.

Також запитувачів цікавили відомості щодо погодження проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності; надання витягу з державного земельного кадастру; копії організаційних і розпорядчих документів Головного управління, в тому числі щодо розпорядження сільсьгосподарськими землями і відповідних наказів, передачі земель об’єднаним територіальним громадам; реєстраційних даних та копій вхідних документів, наказів з кадрових питань, копі карток адміністративних послуг; а також наявність та переліки вільних земельних ділянок за різними критеріями.

Усі відповіді на запити надавалися у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Для порівняння, в жовтні  2019 року опрацьовано 29 запитів на публічну інформацію, у жовтні 2018 року – 36 запитів на публічну інформацію.

Ознайомитися з тематикою запитів з початку року можна за посиланням.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.