У травні спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 40 запитів на публічну інформацію.  З них 33 запити подані фізичними особами, 7 – юридичними (громадські організації, фермерське господарство).

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. За звітний період 33 запити надійшло електронною поштою, 7 запитів надійшло засобами поштового зв’язку.

За змістом запити стосувалися надання копій організаційних і розпорядчих документів Головного управління, в тому числі щодо розпорядження сільсьгосподарськими землями, договорів оренди, відомостей з державного фонду документації із землеустрою.

Найчастіше запитувачів цікавила інформація про матеріали за результатами перевірок державних підприємств щодо дотримання земельного законодавства; відомості про земельні ділянки різних видів та їх правовий статус, в тому числі за  графічними матеріалами, адресою та кадастровим номером.

Актуальною інформацією за цей період також була інформація про наявність та переліки вільних земельних ділянок за різними критеріями та про розмір площ земельних ділянок під пасовищами у визначеній сільській раді.

Для порівняння: торік у травні опрацьовано 13 запитів на публічну інформацію, з них 10 запитів подані фізичними особами, 3 — юридичними (ГО, ЗМІ).

У травні 2018 року опрацьовано 10 запитів на публічну інформацію, з них 7 запитів подані фізичними особами, 3 — юридичними (ГО).

Усі відповіді на запити надавалися у строки, передбачені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Ознайомитися з тематикою запитів з початку року можна за посиланням.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.

Довідково

Відповідно до статті 21 Закону України “Про доступ до публічної інформації” від 13 січня 2011 року № 2939-VI інформація на запит надається безкоштовно. Якщо запит на інформацію передбачає виготовлення копій документів об’ємом понад 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат визначено  наказом Міністерства аграрної політики  та продовольства України  від 20.12.2016 № 555 “Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи, та Порядку відшкодування цих витрат”.