Упродовж 2019 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам та юридичним особам 272 657 адміністративних послуг, з яких переважну більшість – 90,3 % (246 260) надали на безоплатній основі.

Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільш поширені запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (57 160), про державну реєстрацію земельної ділянки (35 112), надання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (8 685), а також видача відомостей з документації із землеустрою (1 263).

На платній основі із загальної кількості фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали 26 397 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники Миколаївщини спрямували до держаного та місцевого бюджетів 2,57 млн грн.

Довідково

Відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги” з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.