Керівник обласної землевпорядної служби Миколаївщини Наталя Ільчанінова відвідала з робочим візитом Новоодеський район. Посадовець зустрілася з громадою Сухоєланецької сільської ради. Спільно з головою обласної ради Вікторією Москаленко, депутатами облради, вислухали питання місцевих жителів. Громада звернулася з актуальною проблемою, що тягнеться з 2007 року. Селян цікавить процес передачі земель пасовища з державної власності до комунальної.
З’ясувалося, що свого часу ці землі передбачалися для передачі 3 спілкам власників великої рогатої худоби. Однак тоді вони не оформили свої права на угіддя належним чином, не зробили відповідних проектів землеустрою. Тож 2 з 3 розпоряджень райдержадміністрації, що на той час виступала розпорядником земель державної власності, про надання цих земель були анульовані.

Чверть цих земель наразі зарезервована для учасників антитерористичної операції. Люди зажадали пересвідчитися, чи дійсно ці угіддя надійдуть військовослужбовцям. У підсумку селянам повідомили, що вони і зараз можуть отримати цю землю. Процедура, як пояснили посадовці, нескладна і починається з подання клопотання до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Подальший розгляд документів відбувається у стислі терміни згідно із законодавством.