З метою створення необхідних умов для інформування громадян стосовно реформ земельних відносин, гарантування прямого діалогу та оперативного вирішення злободенних питань від 27 лютого 2020 року та на постійній основі проводитимуться комплексні виїзні прийоми громадян за участі начальників Головних управлінь Держгеокадастру.

27 лютого 2020 року, згідно листа  Держгеокадастру  від 17.02.2020 № 22-28-011-1570/2-20,  вперше  відбувся комплексний виїзний прийом громадян за участю в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Андрія КІРО до Новомар’ївської ОТГ Братського району Миколаївської області.

У заході  взяли участь начальник відділу у Братському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Олександр Меріков, начальник відділу бюджетного фінансування бухгалтерського обліку департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА Ігор Потриваєв, директор Миколаївського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Андрій Диченко та голова Новомар’ївської сільської ОТГ Тамара Фесько.

Під час прийому громадян керівник Головного управління Андрій Кіро надав роз’яснення голові ОТГ щодо передачі земель державної власності у комунальну, голові селянської спілки приватних паїв «Куйбишева»  щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, якими користується спілка, а також голові  приватного акціонерного товариства «Добробут» щодо розпорядження землями  колишніх КСП.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області повідомляє, що комплексні виїзні прийоми громадян за участю керівництва будуть здійснюватися щочетверга  з 11.00 до 14.00. З графіками виїзних прийомів до сільських (селищних) рад та об’єднаних територіальних громад можна ознайомитися на офіційному сайті Держгеокадастру в розділі Територіальних органів Держгеокадастру.