З метою створення необхідних умов для інформування громадян стосовно реформ земельних відносин та гарантування прямого діалогу та оперативного вирішення злободенних питань від 27 лютого 2020 року та на постійній основі проводитимуться комплексні виїзні прийоми громадян за участі начальників Головних управлінь Держгеокадастру.

Сьогодні, 12 березня 2020 року, згідно графіку, відбувся черговий прийом громадян у Новополтавській сільській ОТГ Новобузького району. Прийом проводив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Андрій Кіро.

У заході взяли участь начальник відділу у Новобузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Інна Воротинцева,  директор Миколаївського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Андрій Диченко та голова Новополтавської сільської ОТГ Юрій Медведєв.

Під час прийому громадян керівник Головного управління Андрій Кіро надав роз’яснення щодо присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам. Також були надані відповіді на питання стосовно процедури переведення виду угідь та вирішення земельного спору із сусідом.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області повідомляє, що комплексні виїзні прийоми громадян за участю керівництва будуть здійснюватися щочетверга з 11.00 до 14.00. З графіками виїзних прийомів до сільських (селищних) рад та об’єднаних територіальних громад можна ознайомитися на офіційному сайті Держгеокадастру в розділі Територіальних органів Держгеокадастру.