З метою створення необхідних умов для інформування громадян стосовно реформ земельних відносин та гарантування прямого діалогу та оперативного вирішення злободенних питань від 27 лютого 2020 року та на постійній основі проводитимуться комплексні виїзні прийоми громадян за участі начальників Головних управлінь Держгеокадастру.

Так, 27 лютого 2020 року,  вперше  відбувся комплексний виїзний прийом громадян за участю в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Андрія Кіро до Новомар’ївської ОТГ Братського району Миколаївської області.

Сьогодні, 5 березня 2020 року, згідно графіку, керівник відвідав Шевченківську сільську ОТГ Вітовського району.

У заході  взяли участь начальник відділу у Вітовському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Марія Чупкіна, начальник відділу бюджетного фінансування бухгалтерського обліку департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА Ігор Потриваєв, директор Миколаївського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Андрій Диченко та голова Шевченківської сільської ОТГ Тетяна Шакунова.

Під час прийому громадян керівник Головного управління Андрій Кіро надав роз’яснення голові ОТГ щодо передачі проінвентаризованих земель сільськогосподарського призначення  до ОТГ. Також  були надани відповіді на питання стосовно виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та охорони земель.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області повідомляє, що комплексні виїзні прийоми громадян за участю керівництва будуть здійснюватися щочетверга  з 11.00 до 14.00. З графіками виїзних прийомів до сільських (селищних) рад та об’єднаних територіальних громад можна ознайомитися на офіційному сайті Держгеокадастру в розділі Територіальних органів Держгеокадастру.