Землеустрій, Офіційна хроніка та новини, Ринок та оцінка землі, Статистичні та аналітичні матеріали

З початку 2021 року на Миколаївщині видано понад 10 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

З початку  2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали фізичним та юридичним особам 10272 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на територіях Вітовського (3352), Миколаївського (1444), Березанського (730),  Баштанського (518) та  Веселинівського (515) районів Миколаївської області.

Із загальної кількості документів 9185 витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через Центри надання адміністративних послуг надано 1087 витягів.

З метою оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру територіальними відділами Головного управління Держгеокадастру Миколаївської області триває робота з представниками місцевого самоврядування, шляхом надання органам місцевого самоврядування організаційно-методичної допомоги з питань організації проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Миколаївської області.

 

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.