З початку  2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали фізичним та юридичним особам 16673 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на територіях Вітовського (3806), Миколаївського (2312), Березанського (1067),  Баштанського (1495) та  Веселинівського (910) районів Миколаївської області.

Із загальної кількості документів 14253 витяги  надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через Центри надання адміністративних послуг надано 2420 витягів.

З метою оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру територіальними відділами Головного управління Держгеокадастру у Миколаївської області проводиться   робота з представниками місцевого самоврядування. Фахівцями  Головного управління постійно надається  організаційно-методична допомога з питань організації проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Миколаївської області.