На Миколаївщині громадяни активно користуються електронними сервісами Держгеокадастру через мережу Інтернет. Найпопулярнішими залишаються такі електронні послуги як замовлення витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру в режимі онлайн та реєстрація земельних ділянок через електронний  кабінет.

З початку року у режимі онлайн від мешканців Миколаївської області надійшло 8 337 заяв щодо державної реєстрації земельних ділянок. Зареєстровано в Державному земельному кадастрі через мережу Інтернет  6 876 земельних ділянок. Найбільше державних реєстрацій виконали фахівці щодо земельних ділянок, розташованих на території Баштанського (681), Вітовського (579), Новобузького (516) та Вознесенського (493) районів області.

З моменту запровадження надання онлайн послуги  від мешканців Миколаївської області надійшло 55 729 заяв на державну реєстрацію земельних ділянок. З них зареєстровано – 44 719.

Витяги, сформовані за результатами державної реєстрації земельних ділянок онлайн, громадяни отримують у Центрах надання адміністративних послуг, які обрали під час їх замовлення.