З початку 2020 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам та юридичним особам 88 308 адміністративних послуг, з яких переважну більшість – 91,6 % (80 847) надали на безоплатній основі.

Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільш поширені запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (34 789), про державну реєстрацію земельної ділянки (12 041), видача висновку про погодження документації із землеустрою (2 159), а також надання довідок із державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (902).

З початку року на платній основі із загальної кількості фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали 7 461 послугу. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники Миколаївщини спрямували до держаного та місцевого бюджетів 785,56 тис. грн.

Довідково

Відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги” з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.