22 квітня 2016 року відбулось засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області під головуванням заступника начальника В.В. Дробота.
Основними питаннями, передбаченими порядком денним колегії були:
1. “Про стан відкриття поземельних книг на земельні ділянки, які зареєстровані в державному земельному кадастру, але поземельні книги на які не відкриті”.
2. “Про надання у власність земельних ділянок та про зарезервовані земельні ділянки для учасників АТО”.
3. “Про стан розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності та моніторинг їх використання”.
4. “Про стан оновлення планово-картографічних матеріалів населених пунктів масштабів 1:2000, 1:5000”.
5. “Про стан організації та забезпечення реалізації державної політики з питань запобігання корупції у територіальних органах Держгеокадастру у Миколаївській області.
6. “Про стан судової роботи в територіальних органах Держгеокадастру у Миколаївській області”.
7. “Про план роботи колегії Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області на ІІІ квартал 2016 року”.
Після детального розгляду, по кожному з поставлених на колегії питань винесені окремі рішення. Вони спрямовані на виконання поставлених державою завдань. Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Вадим Дробот підсумував роботу установи у І кварталі поточного року: загалом результати хороші. Однак є напрямки, які все ще вимагають посиленої уваги.
Учасник засідання колегії, в.о. начальника управління державної експертизи Держгеокадастру Олег Бойченко позитивно відзначив роботу фахівців підрозділу щодо запобігання корупції. Незабаром набуває чинності новий Закон України «Про державну службу». У цьому нормативно-правовому акті значно жорсткіші вимоги до держслужбовців. Особливо це стосується протидії можливим корупційним діянням. Тому посадовець звернув особливу увагу на необхідність поглибленого вивчення антикорупційного законодавства. Адже незнання закону не звільняє від відповідальності, наголосив він. Це ж, на його думку, стосується і судової роботи в органах Держгеокадастру на місцях. У підсумку дебатів Олег Бойченко порекомендував звернутися до провідного досвіду сусідніх областей.