У 2020 році на земельних торгах – аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області, в оренду на 7 років було передано 52 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1590,1545 га. Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками склав 6 млн 696 тис. грн.

На грудень 2020 року Головним управлінням оголошено торги (відкрито реєстрацію на участь у торгах) по продажу прав оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 303,7966 га. Загальна оголошена стартова ціна –446,7 тис. грн. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.Строк оренди земель – 7 років.

Додатково повідомляємо, що відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» ознайомитись з детальною інформацію щодо проведення земельних аукціонів з продажу земельних ділянок або прав на них земель державної та комунальної власності можливо на офіційному вебсайті  Держгеокадастру України у розділі «Земельні аукціони». У даному розділі необхідно обрати відповідну область, район, населений пункт та активізувати функцію «Застосувати». Після чого можливо приступити до перегляду оголошених аукціонів відповідно до номеру, дати та адреси їх проведення.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.