На минулому тижні відбулися 25 особистих прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них начальники відділів провели 14 прийомів, на які звернулися 17 громадян. Заступники начальників провели 11 прийомів, на які звернулося 13 громадян.

"Юрій

Наразі громадян цікавили питання щодо отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам та учасникам АТО, переоформлення права на земельну ділянку (спадщина).

"

Також порушувались проблеми щодо оформлення документів на земельні ділянки, отримання відомостей з Державного земельного кадастру, укладання договорів оренди земельної ділянки,отримання витягу з нормативно-грошової оцінки, отримання висновків погодження проектів землеустрою.

"Юрій

Мешканцям районів були надання роз’яснення з питань приватизації земельних ділянок, розпаювання фермерського господарства, оформлення земельної ділянки для створення громадських пасовищ.

"Юрій

 

За результатами прийомів були надані роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.