Сьогодні відбувся особистий виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у Вітовському районі, який проходив у приміщенні відділу у Вітовському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Прийом проводив начальник Головного управління Юрій Лостік. За вирішенням земельних питань до керівника землевпорядної служби області звернулися землевпорядники Первомайської селищної ради, Галицинівської та Прибузької сільських рад.

Представників місцевого самоврядування цікавили питання щодо розпорядження землями колективної власності припинених колективних сільськогосподарських підприємств, відведення земельних ділянок учасникам АТО (ООС), виставлення земельних ділянок на земельні торги, встановлення меж населених пунктів, відведення земельних ділянок під артезіанські свердловини, оформлення земельних ділянок для індивідуального садівництва та припинення права власності на земельну ділянку власника, який її не використовує.

"

За результатами прийому начальник Головного управління надав роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.