На цьому тижні відбулися 28 особистих прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 16 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 13 осіб, та 12 прийомів – заступники начальників, які прийняли 7 осіб.

Мешканців районів цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки, приватизації присадибних земельних ділянок, оформлення правоустановчих документів на земельну ділянку, участь у земельних торгах.

"

Також порушувались проблеми щодо порядку внесення змін та отримання витягу з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера. Були роз’яснені питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, а також для ведення фермерського господарства та будівництва індивідуального гаража громадянам.

"

Землевпорядники районних відділів надали інформацію щодо оформлення земельної ділянки, отриманої у спадок та переоформлення з постійного користування у приватну власність, надання копій договору оренди земельної ділянки, проконсультували щодо  порядку дій при втраті державного акту на право власності на земельну ділянку.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.