Сьогодні у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбувся прийом громадян з особистих питань. За вирішенням земельних проблем до першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Ірини Демчук звернулося 10 осіб – мешканці Вітовського, Вознесенського, Веселинівського, Березанського, Єланецького, Миколаївського та Первомайського районів.

Питання, з якими звертались громадяни в ході прийому, стосувалися отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, присвоєння кадастрового номера та узгодження на місцевості виділеної у власність  земельної  ділянки.

Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Ірина Демчук надала консультації й вичерпні відповіді громадянам та роз’яснила їхні подальші дії відповідно до земельного законодавства України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.