На цьому тижні відбулися 27 особистих прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 16 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 19 осіб, та 11 прийомів – заступники начальників, які прийняли 13 осіб.

На прийомах порушувались проблеми щодо отримання витягу, внесення змін до Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера та державної реєстрації земельної ділянки, отримання довідки про орендні відносини та про площу земельної ділянки, якою користується фермерське господарство.
Були роз’яснені питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, садівництва, у тому числі учасникам АТО(ООС), приватизації присадибних земельних ділянок.

Керівники районних відділів відповіли на запитання стосовно переоформлення земельних ділянок з постійного користування у приватну власність та по спадщині, встановлення меж земельних ділянок, передачі в оренду пасовищ, приватизації земельних ділянок комунальної власності, виготовлення та затвердження документації із землеустрою, порушення при виплаті орендної плати, видача копій сертифікату на земельну частку (пай) та державного акту.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.

""
" "